17 листопада – Міжнародний день відмови від куріння

Вживання тютюну й тютюнового диму негативно впливає на здоров’я протягом усього життя людини. Споживання тютюну зазвичай зв’язується з неінфекційними захворюваннями (НІЗ), такими як рак, хвороби серця та органів дихання, тютюн також є важливим фактором, що впливає на смертність від інфекційних захворювань. Наприклад, туберкульоз в певних випадках може бути латентним і активізуватися в результаті вживання тютюну.

Що стосується неінфекційних захворювань, 85% смертей від раку трахеї, бронхів і легенів і 16% смертей, викликаних ішемічною хворобою серця, пов’язані з вживанням тютюну.

Що стосується інфекційних захворювань, вживанням тютюну обумовлені 26% смертей від туберкульозу і 24% всіх смертей від інфекцій нижніх дихальних шляхів.

Крім того:

  • у внутрішньоутробному періоді вплив тютюну може підвищити ймовірність мертвонародження і вроджених аномалій дитини
  • у грудному віці «вторинне куріння» може стати причиною синдрому раптової смерті немовляти. У дитячому та підлітковому віці вплив тютюну може стати причиною серйозних порушень здоров’я в результаті захворювань респіраторної системи
  • однак, особливо явно негативний вплив тютюну проявляється приблизно з 30 років. У порівняно молодих людей середнього віку воно може бути причиною підвищення рівнів серцево-судинних захворювань
  • у більш пізні періоди життя вплив тютюну може бути причиною зростання поширеності онкологічних захворювань (особливо раку легенів), а також підвищення рівня смертності від хвороб респіраторної системи.

В Україні у 2019 році було проведено національне дослідження щодо поширеності основних факторів ризику НІЗ. Дослідження показало, що однією з головних причин розвитку НІЗ і передчасної смерті в Україні є вживання тютюну. Щорічно в Україні від захворювань, що спричинені вживанням тютюну, помирають 85 000 громадян. Майже 80% загальної чисельності померлих в Україні припадає на хвороби системи кровообігу, новоутворення, хвороби органів дихання. Дослідження довело, що третина (33,9%) населення віком 18–69 років були нинішніми курцями, серед яких половина всіх чоловіків (50,3%) та кожна шоста жінка (16,7%).

Новітні тютюнові продукти, такі як системи для нагрівання тютюну та електронні сигарети, дедалі частіше використовуються молодшими групами населення – 11,3% підлітків віком 15–17 років курили кальян, 5,5% – електронні сигарети; кальян курили 18,7% населення віком 18–29 років.

В умовах пандемії COVID-19 мільйони споживачів тютюну захотіли кинути палити. Про своє бажання кинути курити заявляють близько 780 мільйонів чоловік у всьому світі. В Україні кожен п’ятий нинішній курець (21%) намагався безуспішно відмовитись від куріння протягом останніх 12 місяців. Ця частка була особливо високою серед жінок віком 18–29 років, де майже половина (48,8%) зробила невдалу спробу кинути курити. Відмовитися від тютюну може бути не так просто. «Куріння вбиває 8 мільйонів чоловік в рік, але якщо користувачам потрібно більше мотивації, щоб позбутися від цієї звички, пандемія дає правильний стимул», – зазначає Генеральний директор ВООЗ д-р Тедрос Адханом Гебрейесус.

Відмова від тютюну приносить користь здоров’ю як відразу, так і в довгостроковій перспективі. Всього через 20 хвилин після припинення куріння сповільнюється пульс. В протягом 12 годин вміст чадного газу в крові знижується до нормального рівня. Протягом 2-12 тижнів поліпшуються кровообіг і функція легенів. Протягом 1-9 місяців поступово пропадають кашель і задишка. Через 5-15 років ризик інсульту зменшується до аналогічного рівня людини, яка не курить. Протягом 10 років ризик розвитку раку легенів зменшується, в порівнянні з ризиком для курця, приблизно в два рази. Протягом 15 років ризик розвитку хвороб серця зменшується до аналогічного рівня у некурящої людини.

Отримати допомогу у припиненні куріння в Україні можна за посиланням: http://stopsmoking.org.ua/.

Бажаємо усім здоров’я, а тим, чиє життя пов’язано із курінням замислитися над інформацією про небезпеки куріння для здоров’я та приєднатися до тих, хто вирішить позбутися згубної звички.

При підготовці інформації використовувались матеріали:

  1. Сайт Всесвітньої організації охорони здоров’я (https://www.euro.who.int/en/health-topics/disease-prevention/tobacco)
  • «Дослідження STEPS: поширеність факторів ризику неінфекційних захворювань в Україні у 2019 році». Копенгаген, Європейське регіональне бюро ВООЗ; 2020. Ліцензія: CC BY-NC-SA 3.0 IGO.

«Системи для нагрівання тютюну та кальяни: що варто знати? Короткий огляд для медичних працівників». Київ 2019