ІМУНОПРОФІЛАКТИКА


Є питання щодо стану здоров’я?

0 800 500 474 “гаряча лінія” з питань коронавірусу Дніпропетровської облдержадміністрації

0 800 60 20 19 контакт-центр Міністерства охорони здоров’я з питань коронавірусу

Гарячі лінії з питань COVID-19 в обласних центрах України


 • Електронний запис на вакцинування проти COVID-19 на залишкові дози вакцини в Дніпропетровській області
 • Як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19
Електронний запис на вакцинування проти COVID-19 на залишкові дози вакцини в Дніпропетровській області
 • 12 березня 2021 року в Дніпропетровській області розпочався електронний запис на вакцинування проти КОВІД – 19 на залишкові дози вакцини згідно Наказу МОЗ України від 11.03.2021 року № 443 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках».

Департаментом охорони здоров`я Дніпропетровській області були проаналізовані перші внесені дані в анкетах громадян, що виявили бажання вакцинуватись залишковими дозами, та виявлені невідповідності вимогам відбору, на що просимо звернути увагу.

Записатись на вакцинування залишковими дозами мають можливість:

 • особи старше 60 років, які є громадськими діячами, видатними письменниками, журналістами, спортсменами, музикантами, акторами, співаками, іншими діячами сфери культури;
 • учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;
 • народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій.

Інформацію щодо запису на вакцинацію згідно затвердженого плану вакцинації можна отримати у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію в закладах первинного рівня надання медичної допомоги.

Як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19

Як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19З 1 березня 2021 року в Україні є можливість записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19.

Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається в 5 етапів:

1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті (≈ 367 тис. людей).

2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники (≈ 3 млн людей).

3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти (≈ 7 млн людей).

4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі  (≈ 11 млн людей).

5-й етап – решта дорослого населення України (≈ 13 млн людей). Якщо ви є:працівником сфери охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, працівником чи мешканцем спеціалізованого закладу (інтернати, будинки для літніх людей тощо)військовослужбовцем, працівником критично важливих структур державної безпеки (включно з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Державною прикордонною службою й Службою безпеки України) Вам не потрібно записуватись.

Роботодавець або керівник установи інформує вас про можливість та дати щеплення.Усі інші можуть записатись до списку очікування в зручний спосіб:

 • Через портал
 • Мобільний застосунок Дія
 • Національний контакт-центр МОЗ

ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ПОРТАЛ ДІЯ?

Зайдіть на портал Дія https://diia.gov.ua за допомогою КЕП (електронного ключа, наприклад податкової) чи BankID. 

Перейдіть у розділ “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.

Зазначте сферу діяльності.

Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.

Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК ДІЯ?

Щоб зареєструватися через смартфон, завантажте мобільний застосунок Дія 2.0 за посиланням https://go.diia.app та авторизуйтеся в ньому.

У застосунку можна авторизуватись через Приват24, Monobank, або BankID НБУ.

Зайдіть у розділ “Послуги” та оберіть “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19”.

Зазначте сферу діяльності.

Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.

Перевірте свій номер телефону.

Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ ЧЕРЕЗ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР МОЗ?

Зателефонуйте на номер 0 800 60 20 19.

Надайте оператору свої дані.

Необхідно буде вказати pеєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта.

Оберіть місце, в якому ви хочете вакцинуватися.

Очікуйте повідомлення про запрошення на вакцинацію.

Важливо! Зараз формується саме список очікування на вакцинацію. Коли настане етап вакцинації групи, до якої ви належите, з вами зв’яжуться та запропонують обрати конкретну дату та час щеплення.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Крім того, ви можете записатись на щеплення в Центрі первинної медико-саніфтарної допомоги, в якому підписали декларацію. Інформацію, як це зробити, можна отримати у сімейного лікаря.

Чим ризикують невакциновані українці?

 • Ризик 1: тяжка форма COVID-19
 • Ризик 2: постковідні ускладнення 
 • Ризик 3: смерть

Дізнайтесь більше


Що страшніше: наслідки після COVID-19 чи побічні ефекти від вакцини?

Дізнайтесь більше