Рекомендації щодо психосоціальної підтримки в закладах охорони здоров’я

Ці рекомендації підготовлені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Оленою Зеленською.

Підготовка рекомендацій виконана за досвідом впровадження проєкту «Посилення спроможності закладів охорони здоров’я та формування стійкості працівників медичної сфери», який реалізовано Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України та громадською організацією «Безбарʼєрність» у співпраці з Міністерством охорони здоровʼя України, Департаментами охорони здоровʼя Миколаївської, Запорізької та Харківської областей.

Розробка цих рекомендацій стала можливою завдяки експертній та технічній підтримці Бюро ВООЗ в Україні, в межах проєкту «Підтримка Всеукраїнської координації у впровадженні Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки як відповідь на війну та як частина зусиль з відновлення в Україні».

Рекомендації будуть корисними для обласних та міських управлінь охорони здоров’я, керівникам закладів охорони здоров’я, співробітникам лікарень, психіатрам, лікарям-психологам, психотерапевтам, психологам, фахівцям у сфері громадського здоров’я.

Основна мета рекомендацій – вдосконалення системи надання послуг у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в межах надання допомоги в закладах охорони здоров’я.

Переглянути «Рекомендації щодо психосоціальної підтримки в закладах охорони здоров’я» за посиланням https://bit.ly/3GJ3Ubh.